Kids Reading Sight Words Lite

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil İngilizce
  • Firma @Intellijoy
Çocuğunuza sunabileceğiniz eğitici çocuk oyunlarının en yenisi. Hemen indirin ve oynamaya başlayın.

 Eğitici oyunlar sayesinde çocuğunuzun pek çok gelişim alanını destekleyebilirsiniz. Bu oyun da çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayacak yepyeni oyunlardan bir tanesi. Bu oyunla okul öncesi çağındaki çocuğunuza pek çok beceriyi kazandırabilirsiniz. Şekiller, renkler, sayılar... Bu oyun esnasında okumaya hazırlık olarak bazı kelimeler sık sık tekrarlanmıştır. Çocuğa kelime ve kelimenin harfleri arasındaki uyumu hatırlatmak ve kelimeye aşinalık sağlamak için. Okul öncesi çağındaki çocuğun beyni tüm gelişimlere açık olduğu için özellikle bu çağda çocuğunuza daha fazla ilgi göstermelisiniz.

 Çocukların renkli dünyasına girmek ne kadar kolaysa orada kalabilmek de o kadar zordur. Bunu başarmayı amaçlayan bu oyun çocuğunuzun hayal dünyasını geliştirmekte ve katkı sağlamakta. Bu yönden de çocuğunuzu destekleyen bu program eğitici yönüyle pek çok sorunu aşma olanağına sahip. Doğada bulunan canlıları ve yaşam alanlarını da konu edinen bu oyun eğitirken eğlendirmeyi de amaçlıyor. Zamanın en verimli şekilde geçmesini sağlayacak bu mükemmel özelliklere sahip olan oyuna siz de mutlaka göz atmalısınız.

 Çocuğunuzun pek çok gelişim alanını aynı anda destekleyen bu mükemmel programı indirmek çok kolay. Bunun için tek yapmanız gereken şey indir butonuna basmak. Kolay ve hızlı şekilde inen bu oyuna anında sahip olun. 

Kids Reading Sight Words Lite indir